Safe 4 Fire İsteğe Bağlı Ürün Belgelendirmesidir. Tasarımı kontrol edilmiş ve test raporu ile yangına dayanıklılığını kanıtlamış bir sistemin, bu niteliğinin sürekliliğinin sağlanması, üretiminin doğrulanması, değerlendirilmesi ve sonrasında belgelendirilmesidir. Son kullanıcılar; oturdukları binaların, hastanelerin, okul ve AVM’lerin yangın esnasında, kaçabilmek için yeterli süreyi sağlayabilecek ve bu süre içinde, daha uzun süre bütünlüğünü koruyacak yapı elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. Safe 4 Fire sertifikası; hem üreticinin ürününe duyduğu güvenin kalitesini kanıtlaması, hem proje, bina, mimar veya mühendisin ürünü diğerleri arasından seçebilmesi, hem son kullanıcının ürüne güvenmesi ve tercih etmesi hem de kamu kurumlarının piyasayı denetleyebilmesini kolaylaştırmaktadır. Safe 4 Fire, Product Approval Certificate (PAC) onay belgesidir. Bugün bu belgeye sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dalsan Safe4Fire
İKİNCİ ADIM: PAC ONAY BELGESİ NEDİR?

Product Approval Certificate yani Ürün Onay Belgesidir. Ürün Onay Belgesi, belirlenen teknik şartnamelere göre ÜRÜN YANGIN GÜVENLİĞİNİN doğrulanmasıdır. Bu belgelendirmede;

Sistem bileşenlerinin üretiminin yapıldığı fabrikada imalat kontrol denetimleri gerçekleştirilir; böylece üretim tesisinin seri üretim şartlarında üretimi sürekli olarak gerçekleştirebileceği ve üretim sürecinin izlenebilirliği doğrulanır ve fabrika koşulları ve fabrika imalat kontrolünün sürekliliği, senelik olarak gerçekleştirilen gözetim denetimleri ile doğrulanır.

Ürün Onay Belgesi, üretim ve üretim sürecinin uygunluğuna delildir.

Safe4Fire sertifikasına sahip sistemlere ulaşmak için tıklayınız.
Safe4Fire Dalsan Alçı
Safe4Fire Dalsan Alçı
Ürünler

ÜRÜNLER

Alçılar, alçı levhalar, dış cephe levhaları gibi fark yaratan ürünlerimizin teknik detaylarına ulaşabilir, uygulama kriterlerini inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
Sistemler

SİSTEMLER

İç mekan ve dış cephe sistemlerimizle ilgili bilgileri inceleyebilir, hesaplama modüllerine ulaşabilirsiniz.

İç Mekan
Dış Cephe
Belgeler

BELGELER

Ürünlerimiz ve sistemlerimizle ilgili gerekli belgelere, teknik dokumalara buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çözümler

ÇÖZÜMLER

Yangın dayanımı, ses yalıtımı gibi yüksek performanslı çözüm önerilerimize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla